NOVINKA – HYPOGEEN – Tipy na starostlivosť

Hypogeen je špeciálny rad starostlivosti o pokožku. Hypogeen krémy sú špeciálne vyvinuté pre veľmi suchú a citlivú pleť a sú obzvlášť vhodné pre ľudí s diabetom. Zložky v produktoch Hypogeen prispievajú k zdravej, jemnej a vláčnej pokožke. Neobsahujú žiadne parfumy a farbivá, majú vysoký obsah výživných látok a preto sú šetrné k Vašej pokožke.
AWARD je výbor odborníkov v Nemecku, ktorí sledujú rôzne výrobky po dobu niekoľkých rokov. Takéto ocenenie v rámci starostlivosti o pokožku získali aj krémy Hypogeen a používajú označenie „Derma Award“. Kvalita a zloženie krémov Hypogeen sú teda absolútnou špičkou.

Z rady krémov Hypogeen Vám ponúkame tieto tri produkty:
Hypogeen – intenzívny krém na tvár s obsahom koenzýmu Q10, lecitínom a vitamínom E
Pre citlivú, suchú a hrubú namáhanú pleť. Hypogeen intenzívny krém vyživuje pokožku výživnými látkami, cenné vitamíny chránia pokožku pred vysúšaním a spomaľujú starnutie kože.
Môže byť používaný ako denný i nočný krém. Neparfumovaný, netestovaný na zvieratách.

Hypogeen – krém na ruky s obsahom vitamínu E a 5% Ureou

Pre starostlivosť o extrémne suchú a citlivú pokožku rúk. Zvláčňuje suchú, hrubú, šupinatú pokožku a trhliny na rukách. Je vhodný pre diabetikov.
Používajte podľa potreby, niekoľkokrát denne na dobre vyčistené ruky a jemne vmasírujte.
Neparfumovaný.

Hypogeen – krém na nohy s obsahom vitamínu E, 5% Ureou a extrakt z papáje

Denná starostlivosť o nohy je veľmi dôležitá . Hypogeen krém na chodidlá a nohy je ideálnym produktom pre starostlivosť o extrémne suchú a citlivú pokožku nôh. Unikátny extrakt z papáje obsahuje aktívne enzýmy, ktoré ihneď zvláčňujú pokožku a udržiavajú komfortný pocit Vašich nôh.
Neparfumovaný.