FUSSPUNKT – Tipy na starostlivosť

Intenzívny krém na ruky HANDPUNKT
Pre suchú až veľmi suchú pokožku a pre silno namáhané ruky. Urea podporuje zvlhčovanie pokožky, výťažok z Pupalky dvojročnej regeneruje poškodenú pokožku rúk. Vitamín E a Aloe Vera ošetruje vaše ruky. Rýchlo sa vstrebáva, nie je mastný a vyznačuje sa príjemnou, decentnou, nevtieravou vôňou. Odporúča sa aj pre diabetikov.
Použitie: 1 až 2x denne dôkladne vmasírovať na ruky.
Dermatologicky testované.

Intenzívny krém na nohy s Lipidmi FUSSPUNKT
Je jedným z vysokokvalitných krémov starostlivosti pre citlivé, suché a potiace sa nohy. Pružnosť a odolnosť pokožky sa posilní. Vaše nohy budú chránené voči plesňovým ochoreniam nôh a prípadnému zápachu. Obsahuje Ureu (10%), ktorá hydratuje pokožku,
zabraňuje vysušovaniu pokožky a vzniku zrohovatenej kože na nohách. Obsahuje podporujúco pôsobiaci avokádový olej, extrakt z morských rias a alantoin. Odporúča sa aj pre diabetikov.
Použitie: 1 až 2x denne vmasírovať na suché a citlivé miesta na nohách.
Dermatologicky testované.

Intenzívny krém na popraskané päty FUSSPUNKT
Krém na popraskané päty obsahuje efektívnu zmes Urea (15%), ktorá hydratuje pokožku a výťažok z pupalky dvojročnej, ktorá zabraňuje poteniu a smeruje k zlepšeniu štruktúry pokožky nôh. Obsahuje podporujúco pôsobiaci avokádový olej, extrakt z morských rias a
alantoín. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka opäť hebká, vláčna, účinne a dlhodobo chránená pred nepríjemným popraskaním a začervenaním. Odporúča sa aj pre diabetikov.