FRIO® – Účinnosť

frio

Medicínske a bezpečnostné testy

Vskutku účinné
FRÍO® puzdra udržiavajú inzulín v bezpečnej teplote 18 – 26 °C minimálne 45 hodín, dokonca i keď je stála teplota prostredia 37.8°C. Vydrží 5 krát dlhšie ako ľadový balíček – nie sú to iba naše slová – prečítajte si komentáre našich zákazníkov na našej stránke! Majte jeden doma a urobte FRÍO® chladiace puzdro súčasťou vašej cestovnej výbavy už dnes – už žiadne objemné, nepraktické ľadové balíčky alebo termosky! Budete sa čudovať, ako ste to mohli bez neho zvládnuť.

Také jednoduché použitie:
Princíp je jednoduchý. Na aktiváciu puzdra ho ponorte do chladnej vody aspoň na 5 minút (záleží od veľkosti). Z kryštálov, ktoré sa nachádzajú vo výplni puzdra, sa stane gél a ostávajú chladné na 45 hodín – závisí od procesu vyparovania chladenia. Potom už len vysušte uterákom a ste pripravení na cestu.


Znášanlivosť

Je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým typom a značkám inzulínových púmp, inzulínových pier a štandardným náhradným náplniam. Prelistujte si náš katalóg a vyberte si to pravé pre vás. Nie ste si istí, ktorý FRÍO® potrebujete? Choďte na našu stránku a napíšte nám svoje požiadavky.

Iné použitie
FRÍO® puzdro môže byť taktiež použité na iné liečivá, ktoré majú byť skladované pri izbovej teplote ako sú očné kvapky na glaukóm, rastový hormón, liečba anafylaktického šoku, atď. Odporúčame, aby sa užívatelia liečiv iných ako inzulín poradili so svojim lekárom alebo lekárnikom, alebo si prečítali príbalový leták o špecifických požiadavkách na bezpečné skladovanie.