FRIO® – Chladiace puzdra

frioFRIO® cestovné inzulínové puzdro je odparovacia chladiaca jednotka zámerne navrhnutá tak, aby uchovala inzulín chladný v bezpečnej teplote 18 – 26 °C na 45 hodín, dokonca aj pri teplote ovzdušia 37,8 °C. Je to najjednoduchší a najpohodlnejší dostupný ochladzovací medicínsky systém. FRIO® puzdra sú ponúkané ľuďom trpiacim na inzulin-dependentný diabetes mellitus. Ide o dôležitý elegantný doplnok pre bezpečný a praktický (pohodlný) transport / skladovanie inzulínu až do 28 dní.

• chráni inzulín pred teplom
• je módny, ľahký a kompaktný
• nerozmrazí sa
• je opakovane použiteľný, odolný a dlho vydrží
• aktivuje sa iba vodou

Kúpiť v e-shope.

FRIO® je odhodlané poskytovať vysoko efektívne ale pritom lacné riešenie problému s udržaním inzulínu a iných liečiv v bezpečnej teplote bez potreby chladenia do 28 dní.

Vďaka za zakúpenie FRIO® inzulínoveho cestovného puzdra. Prosím venujte pár minút pozornému čítaniu tohto letáku, aby ste porozumeli ako používať svoje FRIO® puzdro a ako ho môžete udržať účinne pracovať znova a znova.

FRÍO® cestovné puzdro udržiava inzulín chladný a v bezpečí, dokonca i pri vysokých teplotách

FRIO® cestovné puzdro je odparovacia, chladiaca jednotka navrhnutá na účely uchovávať inzulín chladným v bezpečných teplotách od 18-26°C minimálne po dobu 45 hodín, dokonca i pri stálej teplote prostredia 37,8°C. Puzdro môže byť znovu použité, aby poskytlo nepretržité skladovacie podmienky bez rizika po následné obdobie 45 hodín minimálne až na 28 dní.

Poznámka: inzulín musí byť vo výrobcom odporúčanej teplote predtým ako je umiestnený do FRIO® puzdra. Prosím skontrolujte si príbalový leták výrobcu vášho konkrétneho liečiva.

Obsah:
Každé FRÍO® cestovné puzdro sa skladá z dvoch častí. 1) Cambrelle® vonkajšie pokrytie; 2) vnútorné FRIO® puzdro vyrobené z polybavlny s výplňou obsahujúcou kryštáliky (netoxické a nehorľavé. Doklad o bezpečnosti je dostupný na vyžiadanie).

Špecifické črty:
Hoci sa aktivuje pomocou vody, vlastnosťou produktu je, že po vysušení uterákom je FRÍO® puzdro suché na dotyk. Vďaka vonkajšiemu pokrytiu Cambrelle® narastá účinnosť puzdra a umožňuje, aby ste ho mohli nosiť vo vrecku alebo v taške. Každý kus je možné použiť opakovane a môžu byť použité postupne alebo s prestávkami.