PROFIL SPOLOČNOSTI

KTO SME?

MEDATRON, spol. s r.o. je v súčasnosti slovenská obchodná a poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom, distribúciou, predajom, servisom a poradenstvom, predovšetkým zdravotníckych prístrojov, potrieb a doplnkov pre diabetikov.
Vznikla v roku 1996 so sídlom v Bratislave a počas svojej dlhoročnej úspešnej činnosti sa zaradila medzi najvýznamnejších špecializovaných distribútorov a dodávateľov diabetologických zdravotníckych pomôcok pre iných veľkodistribútorov, lekárne, ambulancie a najmä priamo a predovšetkým pre diabetikov na Slovensku.

MEDATRON ako prvý na Slovensko priviezol a v maximálnej súčinnosti s významnými slovenskými diabetológmi implementoval technickú stránku LIEČBY DIABETU INZULÍNOVOU PUMPOU /CSII/.
Po dlhej a náročnej ceste môžeme konštatovať, že sa nám podarilo dosiahnuť pre slovenských diabetikov štandardizáciu tejto vysoko sofistikovanej liečby diabetu.

V súčasnosti si môžete v MEDATRONe vybrať zo širokého spektra dostupných zdravotníckych pomôcok a potrieb pre diabetikov a pre ortopedických pacientov.
Náš sortiment neustále rozširujeme a precíznou logistikou, ústretovým prístupom a erudovaným profesionálnym poradenstvom chceme poskytnúť naším klientom maximálny komfort pri dodávkach pomôcok a pri získavaní informácii o diabete, o pomôckach a nárokoch diabetika.
Za úspechom MEDATRONu stoja v prvom rade naši zamestnanci, ktorí robia MEDATRON jedinečným a prinášajú naším zákazníkom istotu silného a profesionálneho partnera pri prekonávaní dennodenných prekážok v boji s diabetom.

V roku 2014 oslavujeme 18-ročné firemné jubileum.
Pri tejto príležitosti sme pre našich klientov pripravili celý rad noviniek v podobe rôznych cenovo výhodných akcií alebo inovatívnych úprav podmienok pre členov nášho DIAPLANET klubu a vlastného softvéru DIAONLINE.
Informujeme o nich na svojich internetových stránkach www.medatron.sk

Od roku 2012 sa spoločnosť MEDATRON stáva súčasťou skupiny GEMINIS Medical Technology.