DIA kozmetika FUSSPUNKT

FUSSPUNKT Intenzívny diakrém na veľmi suché nohy, zrohovatené a popraskané päty s 15% UREA
Krém na popraskané päty obsahuje efektívnu zmes Urea (15%), ktorá hydratuje pokožku a výťažok z pupalky dvojročnej, ktorá zabraňuje poteniu a smeruje k zlepšeniu štruktúry pokožky nôh. Obsahuje podporujúco pôsobiaci avokádový olej, extrakt z morských rias a alantoín. Pri pravidelnom používaní tohto krému bude vaša pokožka opäť hebká, vláčna, účinne a dlhodobo chránená pred nepríjemným popraskaním a začervenaním. Použitie: 1 až 2x denne dôkladne vmasírovať na popraskané miesta na nohách.Balenie: minibalenie 10ml a 150ml spotrebiteľské balenie

FUSSPUNKT Intenzívny zvlhčujúci diakrém na suché nohy s prírodnými Lipidmi s 10% UREA
Krém na nohy s lipidmi je jedným z vysokokvalitných krémov starostlivosti pre citlivé, suché a potiace sa nohy. Pružnosť a odolnosť pokožky sa posilní. Vaše nohy budú chránené voči plesňovým ochoreniam nôh a prípadnému zápachu.
Obsahuje Ureu (10%), ktorá hydratuje pokožku, zabraňuje vysušovaniu pokožky a vzniku zrohovatenej kože na nohách. Obsahuje podporujúco pôsobiaci avokádový olej, extrakt z morských rias a alantoin.
Použitie: 1 až 2x denne vmasírovať na suché a citlivé miesta na nohách.
Balenie: minibalenie 10ml a 150ml spotrebiteľské balenie

HANDPUNKT Intenzívny diakrém na ruky s 10% UREA
Intenzívny krém pre suchú až veľmi suchú pokožku a pre silno namáhané ruky.
Urea podporuje zvlhčovanie pokožky, výťažok z Pupalky dvojročnej regeneruje poškodenú pokožku rúk. Vitamín E a Aloe Vera ošetruje vaše ruky.
Krém na ruky sa rýchlo vstrebáva, nie je mastný a vyznačuje sa príjemnou, decentnou, nevtieravou vôňou.
Použitie: 1 až 2x denne dôkladne vmasírovať na ruky.
Balenie: 75ml spotrebiteľské balenie