Accu-Chek Combo

Integrovaný inzulínový systém

 

Diskrétne, rýchle a jednoduché ovládanie inzulínovej pumpy…

Systém Accu-Chek® Combo sa skladá z data manažéra a vlastnej inzulínovej pumpy. Je to jediná pumpa, ktorú môžete nosiť a ovládať naozaj diskrétne. Všetky jej funkcie a nastavenia sú dostupné na diaľku pomocou data manažéra („šikovného glukomera“). Okrem toho je v data manažéri integrovaný aj glukomer, bolusový poradca a rovnako aj elektronický diár – všetky dáta týkajúce sa Vašej liečby tak máte vždy pri sebe a môžete analyzovať údaje týkajúce sa nameraných glykémií, podaných bolusov alebo príjmu sacharidov – to všetko v slovenčine priamo na farebnom displeji. Accu-Chek® Combo je možné používať ako systém s data manažérom komunikujúci s pumpou prostredníctvom technológie Bluetooth®, prípadne používať len samostatnú pumpu.

Inzulínová pumpa Accu-Chek® Combo je odolná a spoľahlivá pumpa s intuitívnym ovládaním. K dispozícii sú 3 úrovne nastavenia menu:

– ŠTANDARDNÉ

– ROZŠÍRENÉ

– VLASTNÉ

Súčasťou pumpy je aj nový a rýchlejší systém detekcie upchania infúzneho setu, ktorý odhalí prípadnú nepriechodnosť systému výrazne rýchlejšie ako ostatné modely inzulínových púmp. Ide teda o významné zvýšenie bezpečnosti pri používaní inzulínovej pumpy. Pumpa umožňuje nastaviť bazálne dávky už od 0,05 j/h a je plne vodotesná do hĺbky 2,5 m po dobu 30 min.

Accu-Chek® Combo – inzulínova pumpa, ktorá rešpektuje Váš životný štýl ! Accu-Chek® Combo je inzulínova pumpa určená všetkým aktívnym pacientom, ktorí chcú kontrolovať svoj diabetes rýchlo, jednoducho a diskrétne!

Jediná pumpa, ktorú môžete nosiť a ovládať naozaj diskrétne. Všetky jej funkcie a nastavenia sú dostupné na diaľku pomocou data manažéra. Nepotrebujete so sebou nosiť ani glukomer, pretože Accu-Chek® Combo už glukomer obsahuje.


 

 

Je Accu-Chek® Combo Vaša prvá pumpa?

 


Potom sú nasledujúce informácie určené pre Vás.

Chcete čo najjednoduchšiu pumpu?

Chcete využívať len niektoré funkcie?

 

Accu-Chek® Combo môžete používať buď spoločne s data manažérom a naplno tak využívať všetky výhody, alebo môžete používať len samostatnú pumpu.

Možno budete chcieť len ….

Diskrétne a rýchlo ovládať svoju pumpu…

 • Ovládanie je teda úplne rovnaké ako na pumpe, pričom nikto nevie, že inzulínovú pumpu máte.
 • Vašu pumpu môžete používať  buď samostnatne, alebo ako systém, ktorý komunikuje prostredníctvom technológie Bluetooth®

 Využívať integrovaný glukomer…

 • Nemusíte so sebou nosiť ďalší glukomer, pretože súčasťou data manažéra Accu-Chek® Performa Combo je aj glukomer.
 • Odmeranie glykémie, výpočet bolusovej dávky a následná aplikácia bolusu bez potreby manipulácie s pumpou.
 • Všetko jednoducho, rýchlo a diskrétne prostredníctvom „data manažéra“, zariadením podobným mobilnému telefónu.

 Používať bolusový kalkulátor…

 • Aplikácia, ktorá Vám spočíta optimálnu veľkosť bolusovej dávky, poskytne prehľad o výsledkoch liečby vďaka prehľadným grafom priamo v prístroji.

Sami si vyberte, koľko funkcií chcete používať. Vždy sa ale môžete spoľahnúť na odolnú inzulínovú pumpu s ľahkým ovládaním.


 

 

Máte už skúsenosti s inzulínovou pumpou?

Ste pokročilý užívateľ?

Accu-Chek® Combo je systém, ktorý Vám uľahčí Váš život s diabetom. Je to inzulínová pumpa, ktorá Vám okrem diskrétneho ovládania ponúka i ďalšie funkcie:

Elektronický diár:

Vďaka elektronickému diáru máte dáta týkajúce sa Vašej liečby vždy pri sebe. Môžete analyzovať údaje týkajúce sa nameraných glykémií, podaných bolusov alebo príjmu sacharidov. Tieto hodnoty môžete zobraziť vo forme prehľadných grafov, trendov či tabuliek. Tieto dáta Vám môžu slúžiť ako určitá spätná väzba Vašej liečby. Analýzy môžete pozerať priamo na farebnom displeji data manažéra, alebo aj na PC prostredníctvom špeciálneho softwaru Accu-Chek® SmartPix. Accu-Chek® SmartPix je jediný program, v ktorom môžete hodnotiť spoločné dáta získané z pumpy aj glukomeru.

Užívateľské pripomienky:

Môžete si nastaviť pripomienku ku kontrole glykémie v určitý čas alebo po jedle, automatickú pripomienku k opätovnej kontrole glykémie v prípade nameranej nízkej hodnoty, pripomienku k výmene infúzneho setu alebo potreba návštevy lekára.

Diskrétne ovládanie:

 • Diskrétne ovládanie inzulínovej pumpy prostredníctvom data manažéra* s technológiou Bluetooth®.
 • Pacient môže kontrolovať nastavenie a funkcie inzulínovej pumpy (napr. aplikácia bolusu, zmenu bazálnych dávok či zastavenie pumpy) bez nutnosti manipulácie s pumpou.
 • Všetky dáta z pumpy sú prenášané do data manažéra.

 

*Čo je to data manažér?

 •  Data manažér je „šikovný“ glukomer, ktorý spája funkcie merania glykémie, diaľkového ovládania pumpy a grafického vyhodnocovania nameraných dát. Samozrejmosťou je komunikácia v slovenskom jazyku a plná vodotesnosť.

Inzulínová pumpa
Accu-Chek® Combo…

… je odolná a spoľahlivá pumpa s intuitívnym ovládaním. Súčasťou pumpy je aj nový a rýchlejší systém detekcie upchatia infúznuho setu, ktorý odhalí prípadnú nepriechodnosť systému výrazne rýchlejšie ako ostatné modely inzulínových púmp. Ide teda o významné zvýšenie bezpečnosti pri používaní inzulínovej pumpy.

 

Ako často využijete výhody Accu-Chek® Combo?

Každý deň potrebujete s inzulínovou pumpou manipulovať. Teraz už nemusíte! Accu-Chek® Combo je pumpa, ktorá rešpektuje Váš životný štýl…


… 24 hodín denne
… 7 dní v týždni
… 365 dní v roku

Svoju inzulínovú pumpu môžete kľudne schovať pod oblečenie a začať ju ovládať Vaším data manažérom (šikovným glukomerom).

Či si už chcete aplikovať bolus, upraviť bazálne dávky alebo len skontrolovať nastavenia Vašej pumpy, vďaka ovládaniu na diaľku je všetko možné.

Všetky dáta z pumpy sú prenášané na diaľku do „data manažéra“ prostredníctvom technológie Bluetooth® .

 • jednoducho
 • rýchlo
 • diskrétne